Škola

Kontakty

Škola

I. stupeň – sborovna 581 741 139

Škola

2. stupeň – sborovna 581 277 893

Škola

ředitelna,
kancelář školy
581 741 140

Škola

zs.brodek@volny.cz
581 741 140


Užitečné odkazy

městys

městys
Brodek u Přerova

městys

www.seznam.cz

městys

IVOŠOcenění společnosti Scio

Další odkazyŠkola Škola

Projekt EU - Brodek u Přerova (Technické dovednosti, komunikační dovednosti)


Ve školním roce 2015/2016 škola realizuje projekt EU - Brodek u Přerova – CZ.1.07/1.1.00/57.0597


Podporované aktivity projektu jsou:

I. Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy

II. Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy

III. Individuální rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v německém jazyce formou blended learningu

IV. Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v německém jazyce formou blended learninguI. Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy.

V rámci této aktivity budou vytvářeny žákovské výrobky na základě plánu rozvoje technických dovedností s následným vyhodnocením. Cílovou skupinou jsou žáci druhého stupně ZŠ.

II. Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy.

Podstatou realizace aktivity je vzdělávání učitelů ZŚ v práci s technickými materiály, zaměřené na rozvoj technických dovedností žáků ZŠ v polytechnické výchově. Cílovou skupinou jsou pedagogičtí pracovníci (učitelé), kteří následně uplatňují získané zkušenosti ve výuce.

III. Individuální rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém/německém/ francouzském jazyce formou blended learningu.

Náplní aktivity je podpora rozvoje individuálních ústních komunikačních dovedností v oblasti anglického/německého/ francouzského jazyka. To formou řízené, kombinované a individualizované výuky (blended learning). Cílovou skupinou jsou učitelé, kteří aktivně vyučují na ZŠ.

IV. Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém/německém/ francouzském jazyce formou blended learningu.

Náplní aktivity je podpora rozvoje individuálních ústních komunikačních dovedností v oblasti anglického/německého/ francouzského jazyka. To formou řízené, kombinované a individualizované výuky (blended learning). Cílovou skupinou jsou žáci ZŠ.Z tohoto projektu bude pořízeno především nářadí na vybavení školních dílen, odborná literatura pro učitele, odborný kurz pro učitele, licence na přístup do výukového systému pro učitele a žáky, sluchátka s mikrofonem. Celková výše dotace (neinvestiční prostředky) je celkem 268 885,- Kč. Projekt bude realizován od 1.9.2015 do 31.12.2015.


Škola

Projekt "Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy"


Žáci sedmého ročníku se zúčastnili projektu - Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Žáci se snažili zhotovit výrobek samostatně na základě technické dokumentace. Zvládli základy ručního obrábění dřeva: řezání, opracování rašplí, pilníkem, brusným papírem a vrtání. Řada z nich se učila přesnosti, pečlivosti a trpělivosti při práci. Mgr.Jana Skulová


Škola Škola Škola Škola Škola Škola Škola Škola Škola