Škola

Kontakty

Škola

I. stupeň – sborovna 581 741 139

Škola

2. stupeň – sborovna 581 277 893

Škola

ředitelna,
kancelář školy
581 741 140

Škola

zs.brodek@volny.cz
581 741 140


Užitečné odkazy

městys

městys
Brodek u Přerova

městys

www.seznam.cz

městys

IVOŠ




Ocenění společnosti Scio

Další odkazy


Organizace
Kroužky
Škola

Časopis

Školní časopis

Časopis

Adopce na dálku

Škola

Omlouvání žáků

Zájmová činnost při základní škole v Brodku u Přerova
ve školním roce 2018/19


Školní družina - 2018/19

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Pohybové hry
Bařinková Jana
15.00 – 16.00 hod
Středa
Výtvarná činnost
I. Schwarzbergerová
15.00 – 16.00 hod

Základní škola - I. stupeň - 2018/19:

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Čtvrtek
Přípravka volejbal
D. Ředinová
12.25 – 13.15 hod
Úterý
Divadlo a recitace
D. A. Zemanová
14.00 – 15.00 hod

Pro malý zájem nebyly otevřeny na I.st. tyto kroužky:


Hudebně pohybový kroužek (Mgr. I. Bařinová)

Volejbalová přípravka (Mgr. H. Ottová)



Základní škola - II. stupeň - 2018/19:

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Úterý
Stolní tenis
Mgr. M. Vráblík
13.30 – 14.30 hod
dle potřeby
Příprava na příjmačky ČJ
E. Králová
dle potřeby
dle potřeby
Příprava na příjmačky M
J. Skulová
dle potřeby
dle potřeby
Doučování z AJ
K. Ghodki Idriková
dle potřeby

Pro malý zájem nebyly otevřeny na II.st. tyto kroužky:


Cvičení pro holky (Mgr. J. Šlahařová)

Cvičení pro kluky (Mgr. J. Šlahařová)

Pohybový kroužek (Mgr. M. Vráblík)

Dovedné ruce (P. ThLic. T. Klíč)


Kroužky vedené externími spolupracovníky - 2018/19


Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Mažoretky
Mazalová, Gábová
16.30 – 18.30 hod
Úterý
Florbal
P. Hausner
15.00 – 16.30 hod
Úterý
Fotbal
Skoupil
16.30 – 17.30 hod
Úterý
Fotbal
Bušina
17.30 – 19.00 hod
Středa
Mažoretky
Čechová
16.30 – 18.00 hod
Středa
Fotbalová školka
I. Horák
16.30 – 18.00 hod
Středa
Fotbal
Stejskal
18.00 – 19.30 hod
Čtvrtek
Florbal
P. Hausner
15.00 – 16.30 hod
Čtvrtek
Fotbal
Skoupil
16.00 – 17.30 hod
Čtvrtek
Fotbal
Lašák
17.30 – 19.00 hod
Pátek
Mažoretky
Mazalová, Gábová
15.30 – 17.00 hod
Pátek
Mažoretky
Hebelková
17.00 – 18.30 hod
Pátek
Florbal
P. Hausner
18.30 – 20.00 hod