Škola

Kontakty

Škola

I. stupeň – sborovna 581 741 139

Škola

2. stupeň – sborovna 581 277 893

Škola

ředitelna,
kancelář školy
581 741 140

Škola

zs.brodek@volny.cz
581 741 140


Užitečné odkazy

městys

městys
Brodek u Přerova

městys

www.seznam.cz

městys

IVOŠ




Ocenění společnosti Scio

Další odkazy


Organizace
Kroužky
Škola

Časopis

Školní časopis

Časopis

Adopce na dálku

Škola

Omlouvání žáků

Zájmová činnost při základní škole v Brodku u Přerova
ve školním roce 2017/18


Školní družina - 2017/18

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Pohybové hry
Bařinková Jana
15.00 – 15.50 hod
Úterý
Výtvarná činnost
I. Schwarzbergerová
15.00 – 15.45 hod
Čtvrtek
Výtvarná činnost
I. Schwarzbergerová
15.00 – 15.45 hod

Základní škola - I. stupeň - 2017/18:

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Přípravka volejbal - 1. a 2.roč.
D. Ředinová
11.45 – 12.30 hod
Pondělí
Přípravka volejbal - 3. a 4.roč.
H. Ottová
13.00 – 14.15 hod
Úterý
Hudebně dramatický kroužek 1. - 5.roč.
I. Bařinová, D. A. Zemanová
13.00 – 14.30 hod
Čtvrtek
Deskové hry 1. - 5.roč.
Z. Tesařová
13.10 – 14.40 hod
Pondělí
Badminton 3.-5.roč.
A. Kocianová
14.15 - 15.00
Pondělí
AJ pro začátečníky I.st.
G. Novotná
13.30 - 14.15

Základní škola - II. stupeň - 2017/18:

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Pohybově kutilský kroužek 6. a 7.roč.
M. Vráblík
13.45 – 15.00 hod
Úterý - nepravidelně
Doučování z M 6.roč.
M. Vráblík
13.35 – 14.05 hod
Úterý
Vědecký kroužek (pouze 1. pololetí)
K. Ghodki Idriková
13.30 - 14.30 hod
Středa, čtvrtek
Psaní všemi 10 - doučování
H. Ottová, E. Králová
7.05 – 7.35 hod
Čtvrtek
Anglický kroužek (pouze 1. pololetí)
K. Ghodki Idriková
12.25 - 13.10 hod
dle potřeby
Příprava na příjmačky ČJ
E. Králová
dle potřeby
dle potřeby
Příprava na příjmačky M
J. Skulová
dle potřeby
dle potřeby
Doučování z AJ
K. Ghodki Idriková
dle potřeby

Kroužky vedené externími spolupracovníky - 2017/18

Den
Název kroužku
Řídí, vede
Čas
Pondělí
Mažoretky
Mazalová, Gábová
17.00 – 19.00 hod
Úterý
Fotbal
Skoupil
16.30 – 17.30 hod
Úterý
Fotbal
Bušina
17.30 – 19.00 hod
Středa
Florbal
P. Hausner
15.00 – 16.00 hod
Středa
Mažoretky
Čechová
16.00 – 17.00 hod
Středa
Fotbalová školka
I. Horák
16.30 – 18.00 hod
Středa
Fotbal
Stejskal
18.00 – 19.30 hod
Čtvrtek
Fotbal
Skoupil
16.00 – 17.30 hod
Čtvrtek
Fotbal
Lašák
17.30 – 19.00 hod
Pátek
Mažoretky
Mazalová, Gábová
15.30 – 17.00 hod
Pátek
Mažoretky
Hebelková
17.00 – 18.30 hod