POMOZTE ŠKOLE

Vážení rodiče a přátelé školy!

Naše ZŠ uvítá jakoukoliv finanční pomoc či sponzorské dary v každé formě.

Velkou pomocí je možnost kopírování didaktických pomůcek a cvičení pro žáky, poskytnutí většího množství papírů (tvrdé, měkké i z jedné strany potištěné), materiálu do výtvarné výchovy a pracovního vyučování jako jsou např. zbytky vlny, bavlnek, látek, odřezky kůží apod. Drobných dárků, které lze využít jako ceny při soutěžích dětí – firemní propisovačky, kalendáře a jiné drobnosti. Přivítáme i poskytnutí sladkostí pro děti, taktéž jako ceny do soutěží. Nepohrdneme dary knih a kvalitních časopisů do školní knihovny.

V případě poskytnutí finančního daru Vám rádi vystavíme potvrzení o poskytnutí sponzorského daru. Před samotným převzetím finančního daru je potřeba podepsat darovací smlouvu obou zúčastněných stran.

Děkujeme rodičům a přátelům školy za sponzorské dary a spoluúčast na zlepšování kvality výuky a estetického prostředí první třídy.

Především pak :

Martinu Zatloukalovi
finanční dar 600 Kč, kancelářský papír
manželům Havranovým
papírnické potřeby pro žáky
Daně Loučkové
papírnické potřeby pro žáky
Pavlu Ředinovi
popisovací a projekční tabule
notebook
dataprojektor
výukový program DysCom
Vojtěchu Brázdovi
a firmě LEVIOR s. r. o

za vybavení školní dílny novým nářadím
místo pro Vás
Zatím neupřesněno!

VŠECHNA VAŠE POMOC SMĚŘUJE VŽDY K VAŠIM DĚTEM A SLOUŽÍ KE ZLEPŠENÍ PODMÍNEK VE VYUČOVÁNÍ A ZPESTŘENÍ ŠKOLNÍHO ŽIVOTA.