Plán akcí na školní rok 2017/2018 a přehled významných dnů
Září
Rozhlasová relace
Jezdecký den I. stupeň
Srdíčkový den
Seiferos
8.9. Mezinárodní den gramotnosti
28.9. státní svátek (sv. Václav)
Sběr papíru ŠD
Cyklistická vyjížďka – obecní úřad
Fotografování I. třída
Koncert Abraka muzika
Říjen
Návštěva P- centra
4. – 10. 10. Mezinárodní týden vesmíru
5.10. Světový den učitelů
10.10. Světový den duševního zdraví
9. tř. – exkurze Úřad práce Přerov
16.10. Světový den výživy
24.10. Den Spojených národů
Lampiónový průvod
28.10. vznik samostatného československého státu (podzimní prázdniny)
Besedy v knihovně – tematické k jednotlivým autorům (paní Hrabalová)
Listopad
Školení žáků 1. pomoci – 2. – 5. ročník, 8. ročník
Burza práce
Film - I. st.
16.11. Mezinárodní den tolerance
17.11. státní svátek
Vystoupení v DPS
Pěvecká soutěž
Exkurze Scholaris
20.11. Světový den dětí (různí se )
Požární poplach
Prosinec
1. prosince – Světový den boje proti AIDS
Ochotnické představení (Mikuláš)
Mikulášský běh
Výstava v MŠ
Akademie II. stupně (kino)
Keramická výstava a výstava výtvarných prací
10.12. Den lidských práv
vánoční prázdniny
Leden
1.1. Den obnovy samostatného státu
Lyžařský výcvik Horní Bečva
Třídní schůzky, 15.30 - I.st., 16.00 - II.st.
První plavecký výcvik 3. a 4.roč.
Pedagogická rada (uzavření známek)
Pythagoriáda
Talentové zkoušky žáků na umělecké střední školy
Burza práce Přerov, Olomouc
Únor
12.00 - 16.00 zápis dětí do 1. ročníku
Pololetní prázdniny
Jarní prázdniny
Beseda o přírodě (hajný – I. stupeň)
Návštěva Sluňákova
Zápis žáků do 1. třídy
Návštěva předškoláků ve škole
Představení žáků školy pro MŠ
21.2. Mezinárodní den mateřského jazyka
Zeměpisná olympiáda
Barevný den – I. stupeň
Březen
Laťka – skok do výšky
Recitační soutěž – školní kolo
Beseda gynekolog
Sluňákov
P – centrum 9. tř.
Školení 1. pomoci
Matematický klokan
Okresní kolo recitační soutěže
PROJEKT VELIKONOCE – I. st.
Velikonoční běh
Akademie I. stupně
Keramická výstava a výstava výtvarných prací
22.3. Světový den vody
28.3. Den učitelů
5.4.2018 |
program "Vodstvo ČR" v Pevnosti poznání v Olomouci (5. roč.) |
6.4.2018 |
školní kolo Pythágoriády |
10.4.2018 |
divadelní představení Cyrano z Bergeracu (6. - 9. roč.) |
11.4.2018 |
preventivní pogram Jíme zdravě, pestře, hravě (5. roč.) |
11.4.2018 |
exkurze ve firmě Honeywell (8. roč.) |
11.4.2018 |
zasedání pedagogické rady |
11.4.2018 |
TŘÍDNÍ SCHŮZKY (I. - IV. tř. 15.30, V. - IX. tř. 16.00) |
12.4.2018 |
příjmací zkoušky (9. roč.) |
18.4.2018 |
úklid hřiště u sokolovny (II.st.) |
20.4.2018 |
fotografování tříd |
24.4.2018 |
ukázka kynologie (1. - 4. roč) |
25.4.2018 |
ukázka kynologie (8. a 9. roč.) |
25.4.2018 |
ukázka kynologie (6. a 7. roč.) |
Duben
P – centrum 8.tř.
Školení BOZP + PO
Sluňákov
Dopravní soutěž
Přijímací zkoušky žáků na střední školy
7.4. Světový den zdraví
23.4. Světový den knihy a vydavatelských práv
Ekologická soutěž
22.3. Den Země
Olympiáda v jazyce českém
Čarodějnická škola – I.stupeň
Květen
1.5. výročí vstupu ČR do EU
3.5. Světový den tisku
8.5. Den osvobození od fašismu
15.5. Mezinárodní den rodiny
Den matek
31.5. Světový den bez tabáku
Červen
Koncert – I. a II. stupeň
1.6. MDD
5.6. Světový den životního prostředí
26.6. Světový den boje proti zneužívání drog a nezákonnému obchodování s lidmi
Celoškolní akce pro žáky 9. tříd
Obhajoby absolventských prací
Školní výlety
Rozloučení s žáky IX. třídy na OÚ
Srpen
Prázdniny
Údržbové a budovací práce ve škole
Opravné zkoušky propadlíků
Zahájení přípravy nového školního roku
Dále projekty, které jsou součástí ŠVP.